"Draugas.lt" komanda kasdieną gauna gausybę laiškų su įvairiais klausimais.
Daug klausimų yra panašūs, todėl čia pateikiame dažniausiai užduodamus klausimus.

Jei turi pastabų, pasiūlymų, kilo klausimų, į kuriuos nerandi atsakymo šiame puslapyje, rašyk pazintys@dr.lt.

Dažniausiai užduodami klausimai

Anketa

1. Kaip pratęsti klubo nario anketos registraciją?

Norėdamas pratęsti registraciją, turi paspausti nuorodą, kurią gavai el. paštu laiške, pavadintame "Registracijos patvirtinimas". Jei nuoroda nesispaudžia, pažymėk ją, spausk "Copy". Tada atsidaryk interneto naršyklę, toje vietoje, kur rašai adresą (www.draugas.lt) viską ištrink, spausk dešinį pelės mygtuką, pasirink "Paste" ir spausk "Enter". Užpildyk atsidariusią anketą ir spausk "Sukurti profilį".

Jei negavai laiško su išsamia instrukcija, ką ir kaip turi daryti, junkis prie klubo nario zonos.

2. Kaip pakeisti klubo nario anketos slaptažodį?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje, dešinėje pusėje prie vardo paspausk burbuliuką su trikampiu, tuomet atsiradusiame blokelyje spausk "Nustatymai", ten rasi nuorodą "Slaptažodžio keitimas" ir galėsi pakeisti klubo nario anketos slaptažodį.

3. Ką daryti, kad užėjus į svetainę prisijungimo į klubo nario zoną laukeliuose nesimatytų mano el. pašto adreso, slaptažodžio?

Jei paspaudus pirmą el. pašo adreso raidę pasimato tavo adresas, o jį pasirinkus atsiranda ir slaptažodis – tai dėl to, kad tokie yra tavo interneto naršyklės nustatymai. Apie tai, kaip juos pakeisti, skaityk savo interneto naršyklės pagalbos skiltyje.

4. Kaip ištrinti klubo nario anketą?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje, dešinėje pusėje prie vardo paspausk burbuliuką su trikampiu, tuomet atsiradusiame blokelyje spausk "Nustatymai", ten rasi nuorodą, kurioje ir galėsi ištrinti savo klubo nario anketą.

5. Pavogė anketą ar nuotraukas, ką daryti?

Nedelsiant kreipkis į mus, pasistengsime kaip galima greičiau pašalinti neteisingą informaciją.

Nuotraukos

1. Kaip pridėti nuotrauką prie klubo nario anketos?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje, dešinėje pusėje prie vardo paspausk burbuliuką su trikampiu, tuomet atsiradusiame blokelyje spausk "Koreguoti anketą", ten ir galėsi pridėti nuotrauką prie klubo nario anketos. Ten rasi dvi nuorodas: "Pagrindinės nuotraukos" ir "Nuotraukų galerija".

Pagrindinės nuotraukos yra matomos anketoje, todėl joms keliami griežtesni reikalavimai, o papildomos nuotraukos yra talpinamos po specialia "Fotogalerijų" nuoroda anketoje.

2. Man nepatinka, kaip apkarpoma mano nuotrauka. Ar galėčiau tai padaryti pats?

Taip, tai galėtum padaryti ir pats su mūsų siūloma programa. Skiltyje "Nuotraukos" spausk nuorodą "Sutvarkyk savo nuotrauką!" ir sek nurodymus ekrane.

Taip pat nuotrauką gali iškirpti ir savo kompiuteryje esančia programa. Siunčiama nuotrauka turi būti *.jpg, 500x750 taškų formato.

3. Kaip ištrinti albumą iš "Nuotraukų galerijos"?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje, dešinėje pusėje prie vardo paspausk burbuliuką su trikampiu, blokelyje spausk nuorodą "Koreguoti anketą", tuomet "Fotogalerija", užvesk pele ant albumo, viršuje pasirodys juostelė su koregavimo įrankiais, paspaudęs X ištrinsi nuotraukų albumą.

4. Kur yra "Nuotraukų galerijos" privatumo nustatymai?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje, dešinėje pusėje prie vardo paspausk burbuliuką su trikampiu, blokelyje spausk nuorodą "Koreguoti anketą". Eik į skiltį "Fotogalerija", užvesk pele ant albumo, viršuje pasirodys juostelė su koregavimo įrankiais, pasirink spynelę ir paspausk ant jos, galėsi koreguoti, kas gali skaityti, rašyti komentarus ar matyti albumą..

5. Kaip ištrinti nuotrauką iš "Nuotraukų galerijos" albumo?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje, dešinėje pusėje prie vardo paspausk burbuliuką su trikampiu, tuomet atsiradusiame blokelyje spausk "Koreguoti anketą", tuomet "Fotogalerija", įeik į albumą, surask nuotrauką, kurią nori ištrinti, užvesk pelės rodyklę ant nuotraukos ir paspausk "X".

Populiarumas, peržiūrų skaičius

1. Kaip vertinamas klubo nario anketos populiarumas?
Populiarumas priklauso nuo to, kiek klubo narių tau parašė per pastarąsias 90 dienų. Vieną tašką gauni už vieną tau parašiusį klubo narį. Už kitus to paties nario laiškus taškų nebegauni. Taigi taškų skaičius nepriklauso nuo gautų laiškų skaičiaus, o priklauso nuo to, kiek skirtingų klubo narių tau parašė.

Atsižvelgiant į kitų klubo narių statistiką, tavo anketoje yra parašoma, ar tavo populiarumas yra "mažas", "vidutinis", "didelis" ar "labai didelis" lyginant su kitais tavo lyties ir amžiaus grupės nariais. Savo anketoje galėsi matyti ir tikslų savo populiarumo įvertinimą skaitine išraiška, bet kiti to pamatyti negalės, t.y. jie nežinos, kiek tau narių parašė.
2. Kodėl mažėja populiarumo įvertinimas klubo nario anketoje?
Mažėja klubo nario anketos populiarumas, nes jis skaičiuojamas imant pastarųjų 90 dienų duomenis. Tai reiškia, kad jei šiandien tau parašė 6 žmonės, o prieš 90 dienų tau parašė 10 žmonių, tai rytoj tavo taškų bus 4 mažiau. Tokiu būdu kiekvienos anketos statistika išlieka objektyvi ir atitinka tikrą dabartinę klubo nario populiarumo situaciją.
3. Kaip skaičiuojamas anketos peržiūrų skaičius?

Anketos peržiūrų skaičius parodo, kiek unikalių klubo narių peržiūrėjo anketą per pastarąsias 90 dienų.

4. Kur galiu rasti mano klubo nario anketą peržiūrėjusių asmenų sąrašą?

Prisijungęs, anketos meniu viršuje užvesk pelę ant kvadratėlio su vertikaliomis linijomis, atsiradusiame blokelyje rasi nuorodą "Peržiūros". Paspaudęs ją galėsi matyti tavo anketą pastebėjusius klubo narius. Ši paslauga skirta tik VIP nariams.

VIP narystė

1. Užsisakiau VIP narystę SMS žinute, tačiau paslauga nebuvo aktyvuota. Kodėl?

Parašyk tiesiai "Draugas.lt" komandai, iš kokio numerio ir kada siuntei SMS žinutę, ir mes ištaisysime klaidą.

2. Ar įmanoma tapti VIP nariu būnant užsienyje?

Taip, būnant užsienyje už VIP narystę taip pat gali susimokėti. Spausk viršuje esančiame blokelyje pilką mygtuką "Tapk VIP nariu", ten pasirink sau tinkantį mokėjimo būdą, narytės tipą, galiojimo laiką ir spausk "Mokėti". Atidžiai sek nurodymus ekrane.

3. Kaip nutraukti prenumeratą per Google Play?
4. Kaip nutraukti prenumeratą per Apple App Store?
5. Kaip nutraukti VIP narystės prenumeratą SMS žinute?
6. Kaip nutraukti kreditų prenumeratą SMS žinute?
7. Kaip nutraukti prenumeratą banko kortele (per PaymentWall)?

Mobili svetainės versija

1. Kaip rasti mobilią svetainės versiją?

Mobilią svetainės versiją lengvai pasieksi savo telefono naršyklėje suvedęs adresą m.draugas.lt arba programėlių parduotuvėje parsisiuntęs programėlę (ieškant į paieškos laukelį reikia įvesti Draugas.lt).

2. Man neveikia mobili svetainės versija, programėlė ką daryti?

Mobilios svetainės veikimas priklauso ir nuo telefono modelio, ne kiekvienas telefono modelis turi reikiamus parametrus naršyti mobilioje svetainės versijoje, sunkumų gali kilti naršant su senesnio modelio išmaniaisiais Android telefonais. Senesnių Nokia modelių turėtojams patariame parsisiųsti Opera Mini naršyklę ir tuomet naršyti svetainėje.

Jei svetainė ar programėlė iki šiol veikė, o dabar ne, ar neveikia konkreti svetainės funkciją – pranešk apie tai mums.

© 1999 – 2024 Pažinčių klubas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Pagalba  |  Kontaktai