Prisijungti
Naujokas? Registruokis!

Išbandyk "Draugas.lt" mobiliąją svetainę!

http://m.draugas.lt

Žinutės Fotogalerijos Klubo nariai Nario anketa Pagrindinis puslapis

Puslapis leidžia lengvai ir paprastai naudotis svarbiausiais meniu punktais telefone:

Klubo nariai – lengvai pasieksi šiuo metu prisijungusių narių sąrašą, taip pat galėsi pasinaudoti filtru, kuriame nustatysi, kokie nariai tave domina.

Fotogalerijos – tai galimybė peržiūrėti naujausius bei populiariausius narių albumus. Taip pat gali papildyti savo galeriją naujomis nuotraukomis tiesiai iš telefono.

Žinutės – visi tavo susirašinėjimai vienoje vietoje! Taip pat atskira skiltis, kurioje visuomet matysi žinutes, kurių dar neperskaitei ir į jas neatsakei.

Peržiūros – tai galimybė stebėti tavo anketą peržiūrėjusius narius.

Kvietimai draugauti – galėsi kviesti draugauti ar atsakyti į kitų narių kvietimus.

Mano pažintys – visuomet lengvai rasi narius esančius tavo draugų ar pažymėtų narių sąraše.

Mano anketa – galėsi matyti kaip atrodo tavo anketa mobilioje versijoje.

Žaidimai – tai patogus būdas pramogauti telefone! Užtenka išsirinkti žaidimą, paspausti ant jo nuorodos ir jau gali žaisti. Žaidimai yra lengvai suprantami, visų mėgstami ir niekada neatsibostantys.

http://m.draugas.lt

Tam, kad galėtum naršyti mobilioje svetainėje tau reikės Wifi ir/arba 3G, 4G palaikančio telefono. Senesnių "Nokia" telefonų turėtojams, norint naudotis šia paslauga, reikės atsiųsti "Opera Mobile" naršyklę.

© 1999 – 2015 Pažinčių klubas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Pagalba  |  Kontaktai